KURUMSAL

ATLAS CRO, klinik araştırma alanında faaliyet gösteren bir sözleşmeli araştırma kuruluşudur. 20 yılı aşkın bir süredir sektörün gereklerine, paydaşlarımızın beklentilerine önem vererek öncü konumda gelişip büyümeye devam etmekteyiz.

Kuruluşumuzdan bu yana etik ilkelere bağlı, tarafsız bir bakış açısıyla paydaşlarımızın güvenini ve sadakatini kazanırken klinik çalışmalara katılan hastaların güvenliği ve sonuçların güvenilir olması açısından yönetmeliklere bağlı ve özverili çalışarak kalitemizi arttırmaya yönelik çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bugün, eğitim programlarımızla, sürekli iyileştirme politikalarımızla, insana verdiğimiz değerle çıtamızı daha da yükseltmeyi hedeflemekteyiz.

AVANTAJLARIMIZ

 • Tecrübe

  20 yılı aşkın süredir sektörümüzde profesyonellerimizle hizmet vermekteyiz.

 • Kalite

  Kapsamlı eğitim programlarımız, yönetmelik ve kılavuzlar doğrultusunda oluşturulmuş altyapımız ile yüksek kalite ve performans veren bir ekip ile hizmet veriyoruz.

 • Güven

  Projelerimizi zamanında ve yüksek kalitede teslim ederek müşterilerimizin güvenini kazanmaya devam ediyoruz.

 • Esneklik

  Bütçenize uygun çalışmalar ile taleplerinizi kalitemizden ödün vermeden sürdürmekteyiz.

M

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla paydaşlarımıza daima kaliteli hizmet sunabilmek için her türlü kaynağı etkin ve verimli kullanarak, faaliyetlerimizle ve istihdam politikalarımızla ülke ekonomisine fayda sağlamaktır.

V

Vizyonumuz

Bizi bu günlere getiren değerlerimizi koruyarak, sektöre örnek ve küresel ölçekte rekabet gücüne sahip alanında lider olmak.

Çözüm Ortaklarımız

Neye ihtiyacınız var?

Bizimle İletişime Geçin

Ve sektördeki konumunuzu siz belirleyin!