KALİTE SERTİFİKAMIZ

KALİTE SERTİFİKAMIZ

Gün geçtikçe teknolojinin gelişip iyileşmesi ve ticaretin globalleşmesi ile sektör ayırt etmeksizin faaliyet gösteren tüm kurumlar için müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilecek hizmet sunmak zorlaşmaktadır.

Kurumların varlıklarını sürdürebilmeleri yürüttüğü süreçlerin tüm aşamalarının sistematik bir şekilde kontrol edilmesine olanak sağlayan Kalite Yönetim Sistemi ile mümkündür.

Atlas CRO klinik araştırma sektöründe tam donanımlı hizmet veren bir sözleşmeli araştırma kuruluşudur. Gelişen teknolojiyi, uzmanlığımız ve deneyimlerimiz ile birleştirerek sizin çalışmalarınıza ve ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri sizin bütçenize uygun şekilde geliştiriyoruz. Hizmetlerimizi temel etik standartlar çerçevesinde dürüst, tarafsız, müşteri odaklı ve kaliteden taviz vermeden sunmaya devam etmekteyiz.

Mutlak müşteri memnuniyetinin sağlanması ve müşterilerimizin uygun olmayan bir hizmetle karşılaşmasını önlemek üzere ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemimiz kurulmuştur.

Şubat 2020 itibariyle Atlas CRO ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirme Denetimini başarı ile geçerek, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasyonunu almaya hak kazanmıştır. Her sene yapılan denetimlerle sertifikasyon ve kalite yönetim sisteminin devamlılığı sağlanmaktadır.

Bu sertifika Atlas CRO’da uluslararası standartlara uygun bir kalite yönetim sistemi ile çalışıldığının göstergesidir.

Neye ihtiyacınız var?

Bizimle İletişime Geçin

Ve sektördeki konumunuzu siz belirleyin!